Krótko o nas

Poznaj naszą firmę od środka

Firma Liwona Sp. z o.o. powstała w 1999 roku w odpowiedzi na rozwijający się rynek książek i materiałów dla ośrodków szkolenia kierowców. W czasie prawie dwóch dekad działalności mocno inwestujemy w rozwój i specjalizację, zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz nawiązaliśmy współpracę z niezliczoną liczbą specjalistów z branży szkolenia kandydatów na kierowców.

Dążymy do tego, aby stać się preferowanym partnerem biznesowym w obszarach naszej działalności – To zamierzenie sprawia, że nasze książki i inne pomoce naukowe związane z prawem jazdy docierają do setek tysięcy przyszłych kierowców za pośrednictwem ośrodków szkolenia kierowców na terenie całej Polski. Nasze produkty charakteryzują się szeroką dostępnością, wysoką jakością i ceną przystępną dla klienta.

W naszej firmie nie ma miejsca na stagnację, jesteśmy nastawieni na poszukiwanie i wdrażanie nowości oraz ulepszeń, dlatego też w 2011 roku - w związku z intensywnym rozwojem szkolenia kierowców z wykorzystaniem technik komputerowych - stworzyliśmy własny portal e-learningowy o nazwie eprawko.eu. Ciągły rozwój i praca z najlepszymi w branży szkolenia pozwoliła nam udostępnić Państwu kursy, z których kandydaci na kierowców mogą przygotować się do egzaminu teoretycznego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, a kierowcy ciężarówek i autobusów mogą pogłębić swoją wiedzę przydatną podczas wykonywania pracy kierowcy zawodowego.

Drugą prężnie rozwijaną gałęzią działalności od powstania firmy Liwona Sp. z o.o. jest produkcja oraz dystrybucja książek z bajkami, baśniami, wierszami oraz kolorowanek dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Wyżej wymienione książki wydajemy zarówno w miękkich, jak i w twardych oprawach.

Od początku działalności firma Liwona Sp. z o.o. posiada w pełni działające dwie drukarnie wraz z introligatorniami, które wykorzystywane są do produkcji książek dla ośrodków szkolenia kierowców, książek dla dzieci oraz do realizacji projektów zleconych przez zewnętrznych kontrahentów. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami papieru oraz materiałów poligraficznych, a także z największymi hurtowniami książek, zabawek, księgarniami i sieciami prasowymi.

Top